Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę wdrożenie szablonu sklepu internetowego - Rzeszów

nr 650489 skierowane do usługodawców z województwa: podkarpackie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę wdrożenie przygotowanego szablonu sklepu do najnowszej wersji systemu SOTE.SHOP Przygotowano 21 widoków w formacie PSD, bazujących na szablonie "Airsports" SOTE.SHOP (http://airsports.demo.soteshop.pl). Przygotowana jest wyłącznie wersja desktopowa-responsywna. Nie jest wymagana zgodność z przeglądarkami IE starszymi niż IE 11. Szablon powinien być zakodowany w oparciu o system siatki (grid) pochodzącym z frameworka Bootstrap w wersji 3.0 lub wyższa. W szablonie występuje dodatkowe rozwiązanie w postaci mini-menu znajdującego się nad kartą produktu, która pozwala na przemieszczanie się pomiędzy kolejnymi sekcjami opisu - podobne rozwiązanie jak na stronie produktu w sklepie internetowym MediaMarkt.pl. W sklepie dodatkowo będzie przewidziane kilka stron informacyjnych. Na ten moment nie jest pewne, czy klient będzie prowadził bloga. Sklep docelowo będzie posiadał kilka wersji językowych (na ten moment jest pewna wersja polska i angielska). Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ