Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zanim kupisz pierwszego konia

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Nim zakupi się wierzchowca, należy znaleźć stadninę, w której będzie przebywał nasz koń. Warto zwrócić uwagę na odległość do stajni, stosowane tam żywienie koni, warunki boksów, jak wygląda sprzątanie, kwestie trenowania, wypoczynku konia, rejon do jazdy, trenowania, co wchodzi do kosztu bytowania konika w stajni (na przykład opieka weterynaryjna, kowala, czyszczenie itd.). Warto zwrócić uwagę na stosunek obsługi do koni, jak wyglądają pozostałe konie, które są własnością innych osób lub samej stadniny.

Do konia trzeba przybywać przynajmniej 2, a lepiej 3-4 razy w tygodniu, spędzać niekiedy z koniem cały dzień, aby lepiej się nawzajem poznać, zaprzyjaźnić się. Czasem dobrze jest powitać kompleks z szyldem stadnina koni nie zapowiadając się, aby zaobserwować, jakie jest naprawdę usposobienie do naszego konia podczas naszej nieobecności. Jeżeli nie mamy tak dużo dużo wolnego czasu, to warto zastanowić się, czy nie opłaca się pożyczać konika raz na jakiś czas, niż mieć go dla siebie. Pamiętajmy, iż jesteśmy odpowiedzialni za to, co oswajamy.

Trzeba wiedzieć, iż hodowanie koników nie jest łatwe. Należy się do hodowania dobrze przygotować. Tak naprawdę nawet hodowla bydła sprawia ludziom spory trud.