Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Pomysł na interes

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

W każdej większej miejscowości funkcjonują niezliczone kancelarie adwokackie albo notarialne. Klienci korzystający z ich ofert miewają najróżniejsze potrzeby. Czasem ktoś potrzebuje porady w danej sprawie z zakresu prawa cywilnego. Czasem ktoś chciałby dowiedzieć się, w jaki sposób najprościej można przepisać mieszkanie na dziecko. Czasem wreszcie ktoś potrzebuje dokonać odpis notarialny pewnego dokumentu, na przykład świadectwa urodzenia czy zaświadczenia o niekaralności. Kompleksowa obsługa prawna konsumentów to dziś jedna z wielu ciekawych aktywności, jakimi mają możliwość zająć się absolwenci studiów prawniczych.

Oczywiście praca w kancelarii wymaga dużych ilości zaangażowania oraz czasu. Ale tak jest z praktycznie każdą pracą, szczególnie, gdy jest to praca w dziedzinie usług i od profesjonalnej obsługi konsumenta zależy czasami jego przyszłość. Jest prowadzenie kancelarii zatem działalnością odpowiedzialną.

Jest to też jednak zajęcie dość opłacalne. Wynika to z tego, iż żyjemy w czasach, w których ludzie coraz większą ilość spraw i konfliktów rozwiązują przy użyciu przepisów prawnych. Jest jeszcze jeden bardzo istotny plus prowadzenia kancelarii prawnej – żeby się, kolokwialnie mówiąc, ustawić, nie potrzeba wcale znajomości.

Podsumowując, kancelarie prawne to w dzisiejszych czasach bardzo popularna forma aktywności zawodowej prawników. Wydaje się, że ich popularność będzie już tylko i wyłącznie rosnąć.