Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Nauka języka obcego

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Wyniki badań pokazują, że aż 44% ankietowanych, uczy się obcych języków z powodów zarobkowych, ale nie brak jest też pasjonatów. Dla 20% Polaków poznawanie języka to szansa, by głębiej poznać kulturę jakiegoś państwa. W celach turystycznych uczy się języków obcych 17% ankietowanych. konkluzje tego typu wynikają z badania przeprowadzonego wśród osób studiujących.

Ich zdaniem człowiek, który poszukuje pracy, która oferuje satysfakcjonujące wynagrodzenie powinien spełniać określone oczekiwania oferującego zatrudnienie. Patrząc na oferty pracy można dojść do wniosku, iż bez znajomości języków obcych ciężko znaleźć dobrą pracę.

Najwięcej osób uczy się języka angielskiego, który to jest najpowszechniej wymagany przez oferującego zatrudnienie. Jest to język standardowo niemalże wymagany w różnej pracy w różnorodnych gałęziach gospodarki. Jest to język poznawany głównie w celach zarobkowych, tak samo jak niemiecki.

Z powodów turystycznych bardziej uczęszczane są kursy języka hiszpańskiego, czy kursy języka włoskiego. Większą popularnością spośród turystów cieszą się więc miejsca z ciepłym klimatem. Atrakcyjne są także kraje kulturowo egzotyczne i niedostępne. Odwiedzający interesują się w takim wypadku językiem kraju jako częścią jego tożsamości.