Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Ciekawa wizyta u wróżki

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Kilkadziesiąt lat temu nie mieliśmy dostępu do Internetu, telewizji , czy też innych kanałów, którymi obecnie dociera do nas reklama. Słyszy się współcześnie o licznych uzdrowicielach, bioterapeutach, radiestetach, jasnowidzach, wróżkach czy mistrzach duchowych oferujących nam cudotwórczą pomoc , jak również masowo reklamujących się gdzie i jak wypadnie. Powinniśmy rozważyć, co dają nam porady ezoteryczne i jak wpływają na nasze życie.

Duże grono osób chciałaby poznać swoje przyszłe losy. Spodziewają się, które naprowadzą ich jak postępować, by przyszłość przedstawiała się w różowych barwach. Jednakże przyszłość i te drogowskazy są zakorzenione w nas. Pełnia tego, co ma się zdarzyć nie jest uzależniona od innych, ale także od nas samych, naszego postępowania, jak również naszego charakteru.

Wróżby i wróżenie są zespołem czynności, które za cel mają przewidywanie najbliższej przyszłości przy pomocy specjalnych urządzeń i metod. Pewne przepowiednie , jak również metody przepowiadania przyszłości odnoszą się bardzo często do mocy paranormalnych. Wróżka ma na celu odkryć Twój talent, a także zaradzić w trudnych wypadkach, które niepokoją Cię, przedstawić alternatywne rozwiązanie , jak również zasugerować - w jaki sposób możesz dosięgnąć własnego apogeum szczęścia.

Wróżbita, jasnowidz eliminuje blokady, zdejmuje złe uroki oraz klątwy, oczyszcza energię, leczy kolorami, zajmuje się stylizacją wyglądu - kreowaniem wizerunku, a także rozwiązuje problemy oraz rozterki człowieka, które z jego punktu patrzenia zdają się nie do rozwikłania.

Wielu z nas chce zerwać zasłonę, za którą jest nasz dalszy los, czy też wyjaśnić wizje, które wydają się nadprzyrodzone. Dlatego też, coraz częściej decydujemy się na wizyty u jasnowidzów, wróżbitów, a także korzystamy z usług różnych specjalistów.